0 سبد خرید
مبلغ کل : تومان 0
Menu

قوانین و مقررات


قوانین و مقررات

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی شیک پوش، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین فروشگاه است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

 

ایجاب و قبول سفارش

مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارتست از اینکه ” یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد ” ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق “داده پیام” منعقد می گردد.

ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابزار شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است، ملزم به پرداخت پول می باشد.

 

روشهای پرداخت

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، فروشگاه کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:

  • پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانکی)

 

روشهای ارسال سفارش ها

  1. پست سفارشی: هزینه کمتر، زمان ارسال بیشتر (حدود یک هفته)
  2. پست پیشتاز: هزینه بیشتر،  زمان ارسال کمتر( بین یک تا سه روزکاری)

لازم به ذکر است که خریدار هنگام نهایی شدن خرید، روش ارسال را نیز مشخص خواهد کرد.

 

هزینه ارسال

هزینه ارسال برای روش های مختلف بصورت مکانیزه و بر اساس وزن کالا یا کالاها و شهر مقصد، محاسبه و در هنگام ثبت سفارش به مشتری نمایش داده می شود.

 

نکات مهم در هنگام تحویل سفارش

    1. مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.
    2. مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرد. نکته: چنانچه بسته بندی دارای مشکل یا ایراد باشد و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

 

خدمات پس از فروش فروشگاه شیک پوش

مشتریان فروشگاه شیک پوش تا ۲۴ ساعت پس دریافت کالا فرصت خواهند داشت در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، نسبت به تعویض یا استرداد وجه اقدام نمایند. برای اینکار کافیست با پشتیبانی سایت که شماره آن در بخش تماس با ما ذکر شده است تماس بگیرید.